Україна будує космічний літак для … Саудівської Аравії?
17 Березня , 2018
Створено перший працездатний прототип перезаряджуваної “протонної батареї”
19 Березня , 2018

Walmart буде створювати роботизованих бджіл

Ми вже згадували британський (а тепер вже американський) серіал «Чорне дзеркало», а також те, що багато ідей, закладених в ньому, лякаюче часто знаходять втілення у дійсності. І ось, стало відомо, що велика мережа гіпермаркетів США Walmart планує виробляти штучних бджіл.

Технічна назва майбутніх пристроїв — «дрони-запилювачі», і вони виконують майже всі функції справжніх бджіл. Основним завданням цих дронів є, як нескладно здогадатися, запилення рослин. За заявою багатьох експертів, якщо популяція бджіл буде зменшуватися такими ж темпами, як і сьогодні, то через 15-20 років їх може зовсім не залишитись. А відсутність бджіл — це не тільки відсутність меду. Це ще і загибель сотень видів рослин, а слідом за ними і вимирання цілих екосистем.

Але повернемося до «робобджіл»: для реалізації запилення дрони будуть використовувати сенсори, датчики і камери, а також систему навігації. Вони будуть працювати на обмеженій території, вилітаючи за неї для перенесення пилку. Більше того, разом з ними працюватимуть роботи, які будуть виявляти і знищувати шкідників рослин. Представники Walmart вже подали патент на свої пристрої (а в ньому, крім двох перерахованих вище є ще 4 робота-помічника, які будуть допомагати в роботі дронам-запилювачам) в відомство з патентів і товарних знаків США.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: