Бактерії перетворили в нанороботів
4 Грудня , 2017
Термін служби батареї електромобіля можна збільшити на 50%
4 Грудня , 2017

Хід будівництва найбільшого зернового терміналу України в порту “Південний” (відео)

Днями команда, яка працює над будівництвом зернового терміналу MV Cargo і Cargill, спільно з підрядними організаціями, реалізувала унікальну операцію встановивши 60-метрову конструкцію над трасою Одеса – Южне

Конструкція, що була встановлена, це фрагмент галереї для конвеєра, по якому буде переміщатись зерно зі станції розвантаження вагонів на основний склад і силос.

Конструкцію вагою 70 тонн спочатку збирали на землі, після чого – фарбували, паралельно встановлюючи опори. Щоб підняти фрагмент галереї на потрібну висоту, використовували два крани вантажопідйомністю 180 тонн і 225 тонн. Крани підняли пролітну конструкцію і закріпили на опорах.

Цікаво, що різниця між висотами опор, на які встановлювалась конструкція, становить майже 10 метрів.

Підготовка до операції зайняла близько двох тижнів, а сам процес підняття і кріплення конструкції – 4 години.

Загалом, новий термінал – спільний проект MV Cargo з найбільшою американською корпорацією Cargill. Загальна вартість проекту складе $ 150 млн. Це – один з найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються в Україні за останні роки. У будівництві беруть участь ЄБРР і МФК – загальна сума кредиту від цих організацій складе $ 74 млн.

Новий термінал зможе забезпечувати більше 10% експорту українських зернових за рік. Робота терміналу буде приносити державі як мінімум 600 млн гривень щороку. Відкриття нового терміналу створить понад 500 робочих місць.

Запуск терміналу заплановано на березень 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: