Японці планують відправити плаваючого робота для огляду активної зони аварійних реакторів станції Фукусіма
9 Липня , 2017
Створений самий високоякісний лазер, ширина смуги спектру якого складає лише 0.01 Гц
10 Липня , 2017

Японія відправить людину на Місяць у 2030 році

Досить амбітні наміри японських космонавтів стали відомі після того, як був опублікований новий план роботи Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA), попередньо схвалений урядом.

Прес-секретар JAXA повідомив CNN, що мова йде не про запуск власної ракети, зараз японці розглядають можливість опинитись на Місяці з допомогою пілотованого корабля, але в складі міжнародної космічної місії. Місце для японського космонавта в пілотованому зонді планують отримати в обмін на наявні у JAXA технології.

Подробиці плану будуть відомі після проведення Міжнародного форуму космічних досліджень, який пройде в Японії навесні наступного року, але представник JAXA зазначив, що початок підготовки до місії заплановано на 2025 рік.

Місяць цікавить не тільки японців. Нещодавно Китай заявив про те, що в майбутньому не тільки виконає політ, але і побудує там діючу місячну базу. Це відбудеться трохи пізніше того, як китайські космонавти повністю запустять свою орбітальну станцію, але теж в осяжному майбутньому.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: