Вчені розробили електронну шкіру, що передає відчуття
23 Червня , 2018
Педальний тримаран Red Shark дозволить велосипедистам тренуватися на воді
23 Червня , 2018

Закони Євросоюзу можуть сильно змінити Інтернет

Комітет європейських законодавців проголосував за внесення змін до законів про авторське право. Зокрема, була схвалена стаття 13, яка передбачає цензуру в соціальних мережах. Користувачі Інтернету стривожені і переживають за долю мемів і конфіденційність даних.

Стаття 13 передбачає наявність інструментів у соціальних мережах, призначених для сканування опублікованих зображень і відеороликів, які можуть порушувати авторські права. Подібна система сканування вже працює в рамках YouTube для пошуку контенту, захищеного авторськими правами.

Так вже вийшло, що у всього, опублікованого в Інтернеті, є автор. З цієї причини, всі сильно стурбовані, так як ніхто не буде готовий публікувати меми і брати на себе відповідальність за використання популярного зображення, захищеного авторськими правами. А якщо вже був опублікований мем, на вимогу потрібно буде надати угоду з правовласником. Зрозуміло, що мало у кого є угода з правовласником на публікацію мемів або більшості популярних зображеь.

Подейкують, що користувачі Інтернету хвилюються марно, і ніхто не планує зловживати прийнятим законом. Але, коли він буде прийнятий, застосовувати його можна буде так, як заманеться правовласникам і контролюючим органам. Чи буде він прийнятий, стане відомо 13 липня.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: